Prý jsou lidé v rouškách atraktivnější

atraktivnější pod rouškou propagandy

Jistě jste si všimli článků o tom, že lidé (hlavně prý muži) jsou v rouškách atraktivnější. Proč studie, která se dělala v roce 2016 v Japonsku a které se zúčastnilo, světe drž se, celých 43 žen. Ano to jste se nepřeslechli, 43 žen ( tomu se říká výzkum). Proč tyto kdesi vyhrabané informace, vyplouvají na povrch až teď? To musí být přece všem jasné, vždyť se to hodí. Hodí se to k celosvětovému vymývání mozků. Samozřejmě že na tu návnadu neskočí všichni, normální lidé si zaťukají na čelo a řeknou co to je za nesmysl.

Budeme nosit roušky a budeme in. Když už rozkazy, nařízení a všelijaké vyhlášky nepomáhají, začne se s propagandou a masírováním. Říkáte si, co jeden článek, koho by to mohlo ovlivnit.

Jenomže to není jeden článek, je to tisíce takových článků na stejné téma, které oblbují lidi po celém světě. Tato propaganda je synchronizovaná a je řízená celosvětově.

Samozřejmě že se to neděje jenom s rouškami. Děje se to se vším a děje se to již mnoho desítek let, jsme pod neustálou a nepřestávající palbou propagandy, která poslední dva roky, nabrala nejvyšších otáček.

Konečně se ukázalo, jak média lžou a jak publikují pouze účelové informace. Propagandě jako celku, se budeme věnovat v samostatném článku, kde se ponoříme i do historie, abyste si dovedli představit, jak dlouho a jakým způsobem je tento svět ovlivňován. 

Níže se můžete podívat na ukázku, jak to vypadá. Sami si můžete vyzkoušet ve vyhledávání, kolik se vám tam ukáže odkazů se stejným hloupým článkem. A to je pouze v angličtině. Pokud ovšem budete vyhledávat také v němčině, ve francouzštině, španělštině a v jiných jazycích, nahromadí se vám tam jistě k tisícovce té samé informace, těch samých článků. Vyzkoušejte si sami vyhledat: Face masks make people look more attractive, study finds.

A to už je co říct, jak je ta propaganda krásně organizovaná. 

Zde se můžete podívat na hodinový dokument proč tomu tak je.

Zde se můžete podívat, jak vypadá názorná covidová vakcinační propaganda (3 minuty)

Více o propagandě naleznete zde.

roušky jsou atraktivní to je propaganda 001 (1)

roušky jsou atraktivní to je propaganda 001 (2)

roušky jsou atraktivní to je propaganda 001 (3)

roušky jsou atraktivní to je propaganda 001 (4)

roušky jsou atraktivní to je propaganda 001 (5)

roušky jsou atraktivní to je propaganda 001 (6)

roušky jsou atraktivní to je propaganda 001 (7)