11.7 C
Czech Republic
Neděle, 26 května, 2024
spot_img

nejnovější

Tohle video se nemělo nikdy dostat na veřejnost.

Tohle video se nemělo dostat na veřejnost, ale nějakým způsobem se na veřejnost dostalo a tak vidíme jak funguje ta propaganda, ke které jsou používání vědci, vakcinologové a jiní “odborníci”, kteří jsou ochotni a schopni za mrzký peníz udělat naprosto cokoliv. 

Tady tento “vědec” posměšně vysvětluje, jak se mu vyděšeným belgičanům podařilo podstrčit vakcínu proti prasečí chřipce, vakcínu vyrobenou farmaceutickými společnostmi pro které pracoval.

Sám říká, že je mnohem lepší použít někoho kdo není politik, protože tak se dá dosáhnout mnohem víc věcí. Tím vlastně myslí, že se tak dá lidi balamutit mnohem lépe, protože nemá žádné politické oponenty a lidé vědcům věří. Proto neustále vidíte a slyšíte vědce, lékaře a jiné jim podobné zaprodance, kteří jsou schopni udělat za peníze cokoliv. 

Ostatní lékaři a vědci, ti solidní, kteří by se k tomuto nikdy nepodvolili, v médiích prostor nemají.  Jsou zesměšňováni, dehonestováni a jiným způsobem je na nich pracováno tak, aby měli občané dojem, že právě tito jsou nedůvěryhodní a že nemají žádnou kompetenci se k tomuto problému vyjadřovat. 

Pochopitelně, není přece v zájmu farma kartelů a všech těch, kteří z toho mají téměř bezpracný zisk, aby nějaký člověk kazil jejich byznys, když to mají tak krásně rozjeté. Tento nekonečný penězovod se bude dařit udržovat a provozovat jedině díky těmto zkorumpovaným rádoby vědcům a zkorumpovaným politikům a vládě. To se samozřejmě neděje jenom u nás, to se děje v každé zemi. A čím víc je vláda zkorumpovaná, tím více tlačí do vakcinace.

Všichni používají metodu výše zmiňovaného van Ransta v různých modifikacích, aby dosáhli stejného výsledku. Vystrašit a prodat! Nic neprodává tak dobře, jako strach, řekl výše zmiňovaný Marc Van Ranst. 

Výňatek z přednášky, kterou 22 ledna 2019 měl belgický virolog Marc Van Ranst  

Pokud se vám náhodou ukáže, že video bylo odstraněno, nechte si znovu načíst tuto stránku. klikněte nahoře na tento symbol  ↻ Stává se to zejména pokud přicházíte z FB kliknutím na sdílený příspěvek.

Marc Van Ranst
Marc Van Ranst je belgický lékař v oblasti veřejného zdraví a profesor virologie na Katholieke Universiteit Leuven a Rega Institute for Medical Research. Dne 1. května 2007 byl belgickou federální vládou jmenován meziministerským komisařem pro přípravu Belgie na pandemii chřipky.

Toto krátké video bylo také použito v perfektním dokumentu Tima Gielena, Monopol –  Kdo vlastní  tento svět,  na který se můžete podívat zde. Udělejte si hodinku času vážně to stojí za to. 

Latest Posts

spot_imgspot_img

nenechte si ujít

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.