17.3 C
Czech Republic
Neděle, 23 června, 2024
spot_img

nejnovější

Barevné Pohádky, indoktrinace dětí LGBT propagandou přes pohádky je doopravdy odporná!

Vážení rodiče Dobře si Zapamatujte jak tato kniha vypadá a šiřte mezi svými přáteli a blízkou i vzdálenou rodinou.

Je doopravdy nechutné útočit na naše nejmenší ratolesti, na naše ratolesti z normálních heterosexuálních rodin za pomocí propagandy na veřejných místech, ve školách, prostě všude kolem a dokonce i v dětských knihách!

Tato kniha se jmenuje Barevné Pohádky.

Barevné Pohádky LBGT propaganda v knihách pro děti

Vážení rodiče, abyste mohli chránit vaše děti před tímto brakem, je potřeba abyste zkontrolovali i v mateřských školách, jestli tam náhodou z této knihy nečtou vašim dětem.

Tuto knihu napsala nebinární osoba JaCobra, Tato osoba se neidentinfikuje ani s mužským ani s ženským rodem a předobrazem postav v této knize jsou skuteční LGBT lidé a jejich osudy, říká o své knize toto individuum, které tvrdí, že není ani  žena ani muž a říká si JaCobra.

Například pohádka Motýlí Křídla je o princi, který se necítí dobře ve svém těle a začne pít lektvar a stane se princeznou, Pohádka je s doprovodným slovníčkem pojmů ohledně transgender tematiky. Je důležité, aby o tom rodiče dokázali s dětmi mluvit. Tato knížka je koncipována tak, že rodič s dítětem si vyhradí čas a budou ji číst spolu. A rodič bude určité věci dovysvětlovat. ( Aneb jak udělat z rodičů šiřitele LGBT propagandy)

Barevné Pohádky LBGT propaganda v knihách pro děti 2

Barevné Pohádky se prodávají zde:

https://www.barevnepohadky.cz/

Tento brak Barevné Pohádky si také můžete koupit v eshopu, kde se mimochodem prodávají vibrátory a jiné podobné záležitosti.

Barevné Pohádky LBGT

Koupit Barevné Pohádky můžete zde.

Barevné Pohádky

Barevné Pohádky jsou první česká dětská knížka s LGBTQ+ hlavními postavami a naučnými příběhy pro děti. ( A doufejme že i poslední, poznámka redakce ).

https://www.dykka.cz/doplnky/

LGBT lidé jsou psychicky nemocní lidé.

Diagnóza GD se objevuje v Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders, páté vydání (DSM-5; 2013), je to oficiální seznam psychiatrických poruch Americké Psychiatrické Asociace (APA). 

Více zde: https://dobrydencesko.cz/perverzni-mickey-mouse-utoci-na-nase-ratolesti/

Nejsmutnější je, že si tento brak vypůjčil název z krásných klasických Trnkových pohádek

Barevné Pohádky Trnka

Latest Posts

spot_imgspot_img

nenechte si ujít

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.