Kdo je biologický muž neměl by soutěžit v ženském sportu

Muži do ženského sportu nepatří

Ženské sporty pro ženy chlapi do ženských sportů nepatří stop LGBT propaganda

Kdo je biologický muž neměl by soutěžit v ženském sportu a sportoviště by měla mít pouze prostory pro ženy.

Biologičtí muži by neměli soutěžit na ženských sportovních akcích. Řekl Boris Johnson.

Stalo se tak poté, co byla minulý týden transgender cyklistce Emily Bridgesové zakázáno soutěžit v ženské soutěži poté, co sportovní řídící orgán rozhodl, že není způsobilá.

Premiér při středeční návštěvě nemocnice 6. dubna 2022 v rozhovoru s televizními stanicemi o svém názoru řekl: „Prostě mi to připadá rozumné.“

Pokračoval: „Také si myslím, že ženy by měly mít prostory ať už v nemocnicích, věznicích, šatnách nebo kdekoli jinde, které jsou vyhrazeny ženám.“

Komentář premiéra Johnsona přišel, když bylo potvrzeno, že plány na přelomovou globální konferenci LGBT ve Spojeném království letos v létě byly zrušeny poté, co se více než 100 skupin stáhlo po změnách plánů na zákaz konverzní terapie.

Více než 12 amerických států přijalo legislativu zakazující transgender sportovcům ženské sporty. V úterý se Jižní Karolína připojila k ostatním, když po osmi hodinách debaty prošla návrhem „Zachraňme ženské sporty“. Návrh zákona se přesune do Senátu pod vedením Republikánské strany, kde se očekává, že bude schválen.

Státy, které zakázaly transgender sportovce v ženských sportech.

Zákaz transgender sportovcům ženské sporty

Jižní Karolína je o krok blíže k zákazu ženských sportů transgender sportovcům, přičemž Sněmovna reprezentantů státu schválila zákon, který jim ukládá, aby soutěžily na základě pohlaví, které mají v rodném listu.

Pokud vás sport nezajímá, možná vás bude zajímat, jak pomocí Disney postaviček budou oblbovat vaše děti.

Váš názor můžete vyjádřit zde v komentářích.