Perverzní Mickey Mouse útočí na naše ratolesti.

Walt Disney se musí obracet v hrobě.

LGBT propaganda bojkotujte Disney

Disney bude zvyšovat počet LGBT postav ve svých filmech! 

Celé LGBT hnutí se změnilo opravdu rychle od „zůstaň mimo naši ložnici“ k „ahoj mateřská školko“, měli byste vědět, co se děje v naší ložnici! Je to odporná indoktrinace a útok na naše nejmenší.

Kare Burke, prezidentka Disney’s General Entertainment Content, ve videoklipu získaného novinářem Christopherem Rufoem, který se specializuje na kulturu, uvedla, že pro zvýšení počtu LGBTQ postav existuje komerční důvod.

Společnost Disney, zabývající se animací a hranými filmy již oznámila, že zvýší také počet gay postav ve svých filmech!

Twitter #BoycottDisney Facebook #BoycottDisney

Samozřejmě okamžitě došlo k odezvě naštvaných rodičů a hromadně ruší předplatné kanálu Disney Plus. Odhaduje se, že předplatné zrušilo už 350 tisíc až půl milionu lidí.  Přesná čísla se nedají zjistit, protože ty má firma Disney.

Benny Johnson , který má na Twitteru více než půl milionů sledujících řekl:

Dnes ráno moje rodina zrušila předplatné Disney +, prodala Disney akcie, souhlasila že nebudeme objednávat žádný jiný Disney produkt a nebudeme navštěvovat Disney parky. Jsme jenom jedna rodina, ale miliony z vás s námi souhlasí. Braňme se. 

Walt  Disney se musí obracet v hrobě nad tím, jací klauni vedou jeho firmu. 

A tak vážení rodiče máte také možnost bojkotovat Disney nebo dělat si vlastního cenzora pro vaše děti, aby se k nim nedostal ten humus který se na ně chystá. 

Co můžete dělat víc?  je potřeba si všímat ve škole v mateřské školce, jestli vám do vašich dětí někdo nehustí tu LGBT propagandu.

Vše totiž také začíná v komunálních volbách, které se závratně blíží. Proto si dobře rozmyslete jestli budete volit nějakou stranu, která tento  indoktrinační proces podporuje.

Takhle to totiž dopadá, když se mentálně narušení jedinci dostanou do politiky, do veřejných funkcí a do různých firem, kde chtějí prosazovat tlakem něco, co většina normálních lidí odmítá.

I když to není populární zmiňovat, tak všichni tito lidé mají problém s duševním zdravím. Tito lidé by měli být léčení a ne diktovat ostatním, jak mají žít a kvůli kterým se kojící matka bude nazývat kojící člověk.

Genderová dysforie GD (Gender Dysphoria), také známá jako porucha genderové identity GID (Gender Identity Disorder)

formální diagnóza stanovená odborníky v oblasti duševního zdraví lidem, kteří zažívají potíže kvůli významnému nesouladu mezi pohlavím, se kterým se osobně identifikují, a pohlavím, se kterým se narodili.

Diagnóza GD se objevuje v Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders, páté vydání (DSM-5; 2013), je to oficiální seznam psychiatrických poruch Americké Psychiatrické Asociace (APA). 

Co způsobuje genderovou dysforii?

Přesná příčina genderové dysforie není jasná. Vývoj pohlaví je složitý a stále existují věci, které nejsou známy nebo plně pochopeny.

Jak častá je genderová dysforie?

Nikdo doopravdy neví, protože ne všichni lidé, kteří mají pocit neklidu ohledně své identity nebo se již identifikují jako genderově různorodí, potřebují nebo žádají o lékařskou pomoc.

Například v Anglii počet lidí, kteří byli doporučeni a diagnostikováni s tímto onemocněním, se za poslední desetiletí značně zvýšil. V roce 2018/19 bylo s genderovou dysforií diagnostikováno přibližně 8 000 lidí.

Populace ve Velké Británii činila v roce 2019, 66.84 milionů. Takže 8000 z tohoto množství obyvatel, je velmi malé zanedbatelné procento.

Otázka zní: Jak je možné, že kvůli takto nízkému procentu nemocných jedinců, jsou na denním pořádku propagandistické články, reklamy na veřejných místech a jiné podobné LGBT nesmysly, které nás a naše děti obtěžují.

Připadáte si taky tak jak na tom obrázku?

nechceme LGBT propagandu

Na podobné téma si můžete přečíst tady, chlapi do ženských sportů nepatří.

Váš názor můžete vyjádřit zde v komentářích.