Proč zpravodajský server Aktuálně.cz ukončil spolupráci s několika blogery.

Tato doba odhaluje charaktery

Udavač Jan Štern

Server Aktuálně.cz ukončil spolupráci s doktorem Janem Hnízdilem, spisovatelem a režisérem Janem Tománkem a advokátkou Janou Zwyrtek Hamplovou.

Dodatečně jsem zjistil, že byl vyhozen také MUDr. Martin Hála, PhD. Je jasné, že kdo nesouhlasí s režimem, musí být po zásluze potrestán. Přesně tak to totiž funguje v totalitních režimech! Myslím, že již je nejvyšší čas se hluboce zamyslet, nad tím co se děje.

Šéfredaktor Josef Pazderka řekl. „Blogy Aktuálně.cz jsou svobodnou platformou, za jejich obsah ručí primárně pisatelé, Aktuálně.cz je pouze nosičem, který s nimi ale spojuje značku, jméno, tedy i důvěryhodnost. Nikoho necenzurujeme, nepodléháme vnějším tlakům, zásady fungování blogů máme shrnuté v Kodexu blogera.

S tvrzením, že Nikoho necenzurujeme není možné souhlasit. S tvrzením , že jsme nikoho necenzurovali, ale nyní již budeme, souhlasit možné je.

Rád bych se zde ale pozastavil a trochu rozebral tento výrok: nepodléháme vnějším tlakům.

Výše zmiňované autory sleduji poměrně dlouho a s jejich názory souhlasím, proto je sleduji. Věděl jsem, že to nebude dlouho trvat a že nějaká odplata za kritiku vlády a dění posledních několika měsíců musí přijít. Pochopitelně! Každý kritik musí být po zásluze potrestán, dehonestován a zesměšnen v médiích, která jsou pod kontrolou vlády a jejich podržtašek. Tak se to prostě děje a nemá to nic společného se svobodou a demokracií, kterou jsme tolik chtěli. Nejsem vědma, jen je to logická dedukce. Protože takto začíná nesvoboda, totalita a diktatura. A kdo to zažil, tak ví, jak to chodilo. Nějak se nám to začíná vracet do starých kolejí.

Udavači byli jsou a budou!

Konečně se dostáváme k tomu, proč vlastně Jan Hnízdil, Jan Tománek a Jana Zwyrtek Hamplová byli z blogu aktualne.cz vyprovozeni.

Byli totiž nabonzováni Janem Šternem

Jan Štern

Takže kecy o tom, že na aktualne.cz nepodléháme vnějším tlakům nejsou pravda!

Sám Štern se tímto počinem na svém blogu chlubí.

Před časem jsem napsal redaktorovi blogů na Aktualne.cz, že jsem znepokojen některými články pana Hnízdila a Tománka, které dle mého nesplňují elementární požadavky na věcnou a pravdivými argumenty podloženou diskusi. V jejich článcích se bezostyšně manipulovalo fakty s jediným účelem za každou cenu dokázat, že nemá cenu nosit respirátory a nemá cenu se očkovat a že lidé mají svobodu se nenechat očkovat.

Tyto články svojí demagogickou argumentací šly proti drtivě většinovému názoru vědecké a lékařské obce, který se opíral o bádání a vědecky podložená fakta. Pánové Hnízdil a Tománek vedli svatou válku proti vědecky podloženými argumenty konceptu očkování a nošení respirátorů. Publikovali velké množství článků, v nichž opakovali stále tytéž demoagogické argumenty. Jejich články měly velký úspěch, neboť v naší společnosti se nachází velké množství lidí, kteří si myslí, že jejich zkušenostmi podložený mázor je důležitější a pravdivější než výsledky vědy. V tom jsme opravdu na čelném místě v Evropě, je zajímavé, že tento fenomén se zvětšuje tím více, čím jdete Evropou na východ. V takovém Dánsku se drtivá většina lidí prostě nechala očkovat, nepotřebovali žádnou kampaň a dnes mají od covidu klid.

Pane Šterne, nevšiml jste si, že vědecká diskuse na to, co se posledních mnoho měsíců děje, neexistuje? A kde není diskuse, není věda! Existuje pouze jeden globální názor a jiné se nepřipouští. Tomu se říká totalita. Asi jste na to zapoměl.

Dále bych si dovolil poznamenat, že je to doopravdy ostuda, rozuměj hnus, že lidé jako vy, pracují v České televizi.

Šternův bonz blog

Tato zlá doba, je k něčemu dobrá. Odhaluje totiž lidské tváře a charaktery! Alespoň víme kdo je kdo a na které stojí straně.

Blogeři, kteří byli odejiti díky vám, stojí na té správné straně!

https://blog.aktualne.cz/blogy/martin-hala.php?itemid=41285

https://blog.aktualne.cz/blogy/jan-tomanek.php

https://blog.aktualne.cz/blogy/jan-hnizdil.php

https://blog.aktualne.cz/blogy/jana-hamplova.php