16.2 C
Czech Republic
Neděle, 26 května, 2024
spot_img

nejnovější

Neočkujte děti

Přepis videa:

Já v tom mám poměrně jasno. Já si myslím že nejsou, nejsou data tady na to, aby se plošně očkovali děti a z mnoha důvodů. Děti jsou, zdravé děti jsou neriziková skupina, vyvíjí se u nich imunitní systém a co největší váhu toho mého rozhodnutí, tako se veřejně postavit proti očkování dětí, je i to, jakým způsobem probíhaly studie, které od kterých se vlastně odpíchavá to schválení vakcinace těch dětí.

To byla studie, která vyšla v Name, těch dětí ve studii nebylo tolik, sledovali se poměrně krátkou dobu a z té studie je, je jedna dívčina 12letá, taky kdo se zajímá už narazil na Maddie de Garay  která v těch, v té studii pro schvalovací orgány FDA a CDC figurovala nežádoucí účinek, jako funkční střevní bolest. Tak já jako lékař si funkční střevní bolest představím, že vlastně na tom dítěti nic nenajdu, má nějaké bolesti břicha, občas má nějaký průjem, občas prostě může.. prostě je to takové neuchopitelné. A když se podíváme na příběh této holčičky, tak ta do 24 hodin po očkování, byla přijata do nemocnice s ochrnutím žaludku s ochrnutím těla od pasu dolů s křečemi s mnoha dalšími projevy. Doteďka ta holčička je upoutána na invalidní vozík, není schopná ani už udržet hlavu a je živena nasogastrickou sondou a její život je těžce postižen. A toto dítě figuruje v papírech schválení jako funkční střevní bolest.

Já si myslím že už není potřeba nic jiného říkat. Jestli vědci, kteří se podepsali pod tuto studii, byli schopni něco takového pustit dál, tak pro mě je to na vrácení diplomu, omluvení se té rodině, která  doposud zůstala zcela bez pomoci. Teď dosáhli toho, že hlavní komisařka FDA bude celou tuto kauzu prošetřovat. A to je pro mě strašný varování.

Tady se nedělala věda tak jak se má a odneslo to jedno naprosto nevinné dítě. Maminka je zruinovaná psychicky, protože zdravé dítě, poslala, obě děti do té studie. Jedno dítě bylo v placebo skupině, je zdravé. Druhé dítě vypadá takhle. Takže za mě není to jenom tento případ, mezitím když se podíváme do VAERSu, což je americký vládní systém hlášení nežádoucích účinků, podezření na úmrtí, tak tam najdeme děti, které zemřeli ve spojitosti s aplikováním vakcíny, je to samozřejmě podezření na úmrtí, jako musí se to prošetřit, nicméně, když si čtete, je to možné si klidně na webu vyhledat v tom materiálu i v tom materiálu který jsem psala, tak tam jsou odkazy na případy, jak ty děti vlastně umírají náhlou smrtí, často se tam dočtete, že měli už nějaké změny na EKG, měli prodloužené EQT intervaly což potom způsobí maligní arytmii, životu nebezpečnou s náhlým úmrtím.

A to že tady máme zatím skrytou, protože se o tom nepíše, ale epidemii náhlých úmrtí mladých lidí a sportovců, kterou jsme doposud nikde neviděli. Je pro mě Další bod k tomu, abychom opravdu si řekli, očkujeme rizikové skupiny, očkujeme starší, ale všechny dobrovolně. U mladých tak, kde jsou, kde máme obavy, že ten je zdravotní stav těch mladých je s rizikovým profilem, ale teď zanalyzujeme všechna data, zanalyzujme znova ty skupiny, protože v těch studiích, oni vlastně zničili ty kontrolní skupiny. Když se podíváte do těch analýz, jak to bylo, tak oni i pro ty děti 5 až 11 oni víceméně ty děti sledovali sedmnáct dnů některé, jenom 17 dní, některé teda dva měsíce a poté tu skupinu celou naočkovali. To znamená vy nemáte kontrolní skupinu k tomu, aby se vůbec dalo říct jaké jsou rizika.

A jako jestli tohle někomu nestačí, tak doporučuji, my jsme teďka jako Iniciativa 21 přeložili obrovský materiál kanadských vědců, nejsou to žádní neznámí vědci, jsou to různí profesoři imunologie, profesoři virologie, profesoři Public Health. Ten materiál je pro mě až natolik závažný, třaskavý, kdy nakonec tito vědci říkají, zastavme, zastavme, tady děláme víc škody, žádný užitek, okamžitě pojďme ty věci znova zanalyzovat. Je, ten materiál je velmi detailní, přeložili jsme ho do češtiny a myslím si že kdo se trošičku zajímá o vědu a o situaci, tak by si ho měl přečíst. Mým cílem je uchovat prostě dobrovolnost a dát informace, objektivní informace, aby se každý rozhodl, aby lékaři byli schopni ty informace podávat, protože zatím, je jich málo a to co víme, jak jsme si řekli, tak občas se lže, občas se prostě tak bezprecedentně lže u dítěte, že u mě tohle vyvolává tak velké pochybnosti.

Je to strašně ušité rychlou jehlou a snad poslední ještě mě na tom zaujalo, co jsem vůbec nevěděla, že je možné, že se animální studie vlastně vůbec nedělaly v případě této vakcíny. Jistěže v nějakém urychleném, měli jsme strach, tak se to prostě udělalo rychle fajn, ale teď víme a ta fakta jsou jiná, tak proč někdo neřekne pojďme to zastavit a nejdřív to nějakým způsobem znova zjistit, jestli ty přídatné dávky, lipidové nanočástice, které nebyly vůbec na animálních modelech zkoumány, do které ta MRNA vakcína ta MRNA vzata, nebyly zkoumány, zkoumají se až teď a jaké jsou výsledky? Že jsou extrémně prozánětlivé s velkou úmrtností myší 80%? A my jsme tohle neudělali pro naše děti? Tohle mi, to jsou prostě pro mě, takový otazníky v hlavě, že já v tomhle v tuhle chvíli nemám žádnou polemiku v sobě, jako jestli očkovat nebo neočkovat děti, za mě neočkovat děti.

Ukázka z rozhovoru s kardioložkou MUDr. Janou Gandalovičovou, která pracuje na II. interní klinice – klinika kardiologie a angiologie 1. LF UK a Všeobecné fakultní nemocnici. Vedle toho se věnuje sportovní kardiologii v Centru sportovní medicíny, kde sledují mladé sportovce až po české reprezentanty. Celý rozhovor naleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=QOUI_iNY0-Q

Odkaz na přeloženou studii kanadských vědců: https://smis-lab.cz/2022/01/16/studie-firmy-pfizer-myty-a-fakta-o-studii-ktera-spustila-celosvetove-ockovani/

Analýza zprávy FDA: https://smis-lab.cz/2021/12/02/analyza-zpravy-fda-na-jejimz-zaklade-byla-schvalena-aplikace-vakciny-cominarty-pfizer-pro-vekovou-skupinu-5-11-let-v-usa/

VAERS : https://vaers.hhs.gov/

FDA : https://www.fda.gov/

CDC : https://www.cdc.gov/

Maddie de Garay

Chtěli byste být na místě této matky?

Latest Posts

spot_imgspot_img

nenechte si ujít

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.