Za brutální vraždu pouze 15 let, za  230 milionů podmínka.

kde to žijeme ?

Jiří Kulvejt a Jan Dvořáček Sahulu ukopali a tělo doslova zadupali do země počátkem května 2008 v chatové oblasti Skuheř u Kamenice nedaleko Prahy.

Pětačtyřicetiletý hudebník František Sahula se vracel z nočního popíjení. Jenže v baru, kde předtím poseděl, se nepohodl s trojicí podobně opilých mladíků.

Dva z nich – Jiří Kulvejt a Jan Dvořáček – ho později napadli, umlátili k smrti a nechali ležet na louce. Ještě mu ukradli peněženku se třinácti sty korunami.

Hudebník byl napaden velmi surově. Kulvejt ho udeřil pěstí do obličeje. Kopali mu do hlavy a také mu na ní dupali. A to s takovou silou, že byla zabořena osm centimetrů do země.

Dostali 15 let, ale oba jsou již pár let na svobodě.

Kytarista a zpěvák František Sahula působil od roku 1991 ve skupině František Sahula & Synové výčepu, ale často hrál i se skupinou Tři sestry, jejímž byl opakovaně členem. Proslavil ho i legendární videoklip Průša kapely Hagen Baden Lou Fanánka Hagena.

Představu o spravedlnosti máme jistě každý, ale ta spravedlnost v Česku, je bohužel nějakým způsobem pokřivená a prolezlá rakovinou.

Zatímco jeden byl nenávratně z tohoto světa brutálním způsobem vyprovozen, jeho vrazi jsou na svobodě již několik let a vesele si užívají života.

vrah Kulvejt

Tato stránka již zmizela, ale my ji máme pěkně zde, napořád.

kulvejt vrah Realitní makléř Vrah kulveit Jiří

Realitní makléř & vrah Jiří Kulvejt

kulvejt@exclusiverentals.cz , +420 720 031 618

https://www.exclusiverentals.cz/

Zde další příklad spravedlnosti v ČR.

Ostrava – Bývalí šéfové ostravského dopravního podniku dostali dnes 21. dubna 2022 u soudu podmínku za machinace se zakázkami Evropské unie. Podle rozsudku Krajského soudu v Ostravě dřívější ředitel František Kořínek a jeho náměstek Radoslav Hanzelka způsobili škodu 230 milionů korun. Rozhodnutí ještě není pravomocné. Obžalovaní i státní zástupce si ponechali lhůtu na rozmyšlenou.

Diskutujte zde.