Policie Přerov pátrá po jednadvacetiletém Milanovi Šimčíkovi.

Milan Šimčík pohřešovaný od roku 2013

Milan Šimčík

ŠIMČÍK MILAN
pohřešovaný muž
Datum narození 3/23/1991
Pátrání vyhlášeno 3/11/2013
Bydliště – okres PŘEROV
Výška asi 180 cm
Zdánlivé stáří 22 let
POSTAVA hubená
BARVA VLASŮ hnědé
TVAR VLASŮ rovné
BARVA OČÍ hnědá

Už devět let neúspěšně policisté z Přerova pátrají po Milanu Šimčíkovi. Milan Šimčík zmizel 9 března 2013 za nejasných okolností. Naposledy ho tehdy viděli jeho kamarádi v obci Nahošovice, kdy ve 23:45 nasedl na modré kolo značky Lady a odjel směrem na Dřevohostice. Od té doby se s ním nikomu nepodařilo navázat kontakt a nedal o sobě vědět. Zjištěné skutečnosti podle kriminalistů nasvědčují tomu, že se mohl stát obětí násilného trestného činu.

11 března 2013 po něm bylo vyhlášeno pátrání. Jeho kolo našel už v noci 10 března náhodný chodec v příkopu u cesty na Dřevohostice. Tento náhodný chodec si kolo ponechal a policii ho předal až když byla v médiích vyhlášena výzva. O den později se nalezla mladíkova čepice, která ležela na poli nedaleko u silnice asi půl kilometru od značky obce Dřevohostice.

S žádostí o pomoc se policisté obracejí na veřejnost.

Pokud by si někdo v souvislosti s uvedeným případem vzpomněl na nějaké nové okolnosti a nebo nám v minulosti z nějakého důvodu záměrně nesdělil nebo zatajili informace týkající se zmizení pohřešovaného Milana šimčíka, aby nás kontaktoval na lince 158 nebo na telefonu pátrací skupiny 974 778 336 – 337,“ řekla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Naposledy byl viděn v černé zimní bundě s límečkem. Na podšívce této bundy bylo písmeno E. Dále na sobě měl tmavě modré rifle na stehně vytržené a sešité do písmene L s červeným páskem. Měl obuté nízké šněrovací kožené boty s kovovými cvočky po stranách. U sebe měl černý batoh s jedním popruhem přes rameno a obrazcem žluté červené a zelené barvy. 

Milan Šimčík – nalezená čepice 

Milan Šimčík - nalezená čepice

Milan Šimčík – nalezené modré kolo značky Lady

Milan Šimčík - modré kolo značky Lady

Místo události