11.7 C
Czech Republic
Neděle, 26 května, 2024
spot_img

nejnovější

Pavel: Taky máme poměrně velkou skupinu lidí, kteří sympatizují s Ruskem a  část z nich jste mohli teď vidět na Václavském náměstí.

Taky máme poměrně velkou skupinu lidí, kteří sympatizují s Ruskem a  část z nich jste mohli teď vidět na Václavském náměstí a co je paradoxní, že ti lidé tam přijdou vybaveni českými vlajkami, označují se za vlastence a na čepici si dají ruskou trikoloru a vykřikují hesla, že by bylo potřeba aby k nám Vladimír Putin přišel udělat pořádek.

Tak takové lidi asi nemůžete brát úplně vážně, ale na druhou stranu mi je jasné, že tohle je výsledkem poměrně dlouhodobé informační nebo možná dezinformační kampaně ze strany Ruska, která je zesilovaná našimi vlastními zdroji a mně to mi tomu bohužel dlouhodobě nedokážeme dostatečně efektivně čelit vlastní informační kampaní, která by byla přesvědčivá, nenásilná, ale která by jasně ukázala kde je ten protivník.

A asi by možná neměli lidé takový sentimentální pocit,  že Rusko je tím posledním zachráncem těch správných evropských hodnot. 

Latest Posts

spot_imgspot_img

nenechte si ujít

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.