16.2 C
Czech Republic
Neděle, 26 května, 2024
spot_img

nejnovější

Doslova hrstka lidí terorizuje obyvatele města.

Na fotce vidíte všechny aktivisty toužící po zavedení 30 km/h v Praze. Doslova hrstka lidí terorizuje obyvatele města, způsobuje milionové škody a chrání je při tom policie a Magistrát. Jak je to možné?

Zelení vyděrači (Extinction Rebellion) jsou přitom v Británii na oficiálním seznamu teroristických organizací vedle nácků a islamistů, u nás ale mají své blokády povoleny pirátským primátorem z ODS Bohuslavem Svobodou.

A teď si povšimněte – tahle miniaturní, zcela bezvýznamná skupina, je se svým dementním požadavkem neustále v médiích.

15 lidí šikanujících miliony, dostane takto obří prostor.

Když 30 tisíc lidí a desítky osobností podepíše petici, veřejnoprávní média dělají, že to nevidí a není to důležité.

Když se sejdou desetitisíce lidí na demonstraci, tak je uražejí a zesměšňují.

Když odsouzený zahraniční aktivista s pár kamarády obtěžuje a ohrožuje ostatní, najednou je to strašně důležité téma na dlouhé měsíce. To je mi ale „náhodička“.

Takhle se to dělá. Když vám teče do bot, odlákejte pozornost nějakým absurdním kokotismem, který zaměstná pozornost všech, co vás kritizují. Když potřebujete prosadit nějakou debilitu, zaplaťte si pár magorů a předstírejte dost dlouho v médiích, že demonstrace 20 exotů představuje vůli společnosti. Po čase a důkladné masáži vám budou ještě všichni tleskat.

Schválně zkuste sehnat patnáct lidí a zablokovat magistrálu z jiného podobně ušlechtilého důvodu. Mám takové tušení, že skončíte v klepetech. Nebo odteď může jakakoli parta kriminálních živlů blokovat dopravu pod ochranou policie? Neřekl bych. Znamená to, že to je tedy celé v koordinaci a pod ochranou politiků na Magistrátu. A tam kraluje ODS pod velením a podle programu Pirátů.

Převzato z fb

Latest Posts

spot_imgspot_img

nenechte si ujít

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.