17.3 C
Czech Republic
Neděle, 23 června, 2024
spot_img

nejnovější

Demokratům teče do bot a tak používají zaplacené herce.

Robert De Niro nazval Donalda Trumpa monstrem. Hvězda z filmu Irčan (The Irishman) dorazila před soudní budovu na Manhattanu ve jménu kampaně za znovuzvolení Joea Bidena.

Oscarový herec označil bývalého prezidenta za monstrum, když hovořil před budovou soudu na Dolním Manhattanu a obvinil Trumpa, že chce zničit město a zemi.

Dnes tu nejsme kvůli tomu, co se děje v budově soudu, řekl novinářům ředitel komunikace Bidenovy kampaně Michael Tyler a ukázal směrem k soudní budově.

K Nirovi se také připojili dva bývalí policisté, kteří byli u nepokojů v Kapitolu 6. ledna 2021.

Nejvyšší poradce pro kampaň prezidenta Bidena řekl, že tam nebyli, aby mluvili o procesu a De Niro a důstojníci se přímo nezmiňovali o trestním případu.

Trumpův hlavní poradce pro předvolební kampaň Jason Miller nazval De Nira, „washed-up actor“ (Herec který již není úspěšný, oblíbený nebo potřebný)  a řekl, že pro-Bidenova tisková konference prokázala Trumpovy argumenty, že soud , stejně jako ostatní, kterým bývalý prezident čelí, byl motivován politikou.

„Po měsících, kdy říkali, že politika nemá s tímto procesem nic společného, ​​se objevili a udělali si před budovou soudu kampaň.“ řekl Miller.

Karoline Leavitt, tisková tajemnice Trumpovy kampaně, označila kampaň Bidena za „zoufalou a selhávající“ a „ubohou“

Latest Posts

spot_imgspot_img

nenechte si ujít

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.