Chris Sky tohle předpověděl v červnu 2020

Kanadský aktivista Chris Sky

Kanadský aktivista Chris Sky to předpověděl v červnu 2020. A přesně tak se to skutečně děje.

Ve videu říká:

To je jednoduché. nepotřebujete roušku, rouška je o podřízenosti, protože vědí, že Kanaďané rádi dělají, co se jim řekne. Tak ti řeknou, že příště musíš nosit roušku. Řeknou vám, musíte trasovat kontakty, pak vám řeknou, že se musíte očkovat, a protože Kanaďané rádi dělají to, co se jim řekne, doufají, že se všichni podřídí.

A děcka hádejte co, pokud si chcete dát vakcínu jako hloupý člověk, který nic lepšího nezná, řeknou vám promiňte, vakcína není tak účinná, jak jsme si mysleli, že bude. Takže teď stále musíte nosit roušku, stále musíte trasovat stopu kontaktu, stále mít všechna omezení a dodržovat rozestupy a ještě mít vakcínu.

A co jste z toho všeho měli, celý rok jste nesměli cestovat, vaše podnikání bylo zavřeno, vzali vám vaše práva a svobody. Vnutili vám vakcínu a co se stalo, stejné množství lidí zemřelo, všechno je úplně stejné. A teď znovu udělají lock down a tak to bude až do července příštího roku, aby mohli znovu udělat to samé, od července, srpna a září, zrušit lock down, ale jen proto aby mohli udělat zase nový.

Pokud jste na to vy idioti ještě nepřišli, je to věčný koloběh, ze kterého se nikdy nedostanete, a je to způsob, jak vám vzít vaše práva, svobody, zavřít vám podnikání, vzít vám váš majetek. Proč, tak se stanete závislými na vládě. Proč, když jste nezávislí, vláda vám slouží, tak jak to má být. Pokud jste závislí na vládě, že vám každý měsíc dá výplatu, abyste uživil vaši rodinu, protože vám teď zavřeli obchod, vláda pro vás nepracuje. Tak vás vláda ovládá.

Takže místo střední třídy máme vládní vyšší třídu a závislou nižší třídu, která aby přežila , je zavislá na vládě. Jinými slovy, máme třídu otroků a to je to, o co se snaží. Je to tak jednoduché.

Andrew Says Youtube kanál toto video tam z důvodů cenzury není.