Austrálie: tisíce zdravotnických pracovníků, policistů, stavebních dělníků a učitelů nehodlají přistoupit na povinné očkování.

ne povinnému očkování

V případě, že by se prosadilo povinné očkovaní pro příslušníky policie u nás, mohlo by odejít až deset tisíc kvalifikovaných lidí.

Vážení policisté, hasiči, pracovníci ve zdravotnictví a všichni ti, kteří chcete opustit vaše zaměstnání, pokud se zavede povinná vakcinace ve vašem oboru. Vězte, že nejste sami. Přidáváte se ke statisícům vašich kolegů po celém světě, kteří zastávají stejný názor. Názor, že podstupovat jakýkoliv lékařský zákrok musí být zcela dobrovolné rozhodnutí!

Austrálie: tisíce zdravotnických pracovníků, policistů, stavebních dělníků a učitelů odložilo uniformy a podalo výpověď. Zaměstnanci nehodlají přistoupit na povinné očkování v jejich oboru a symbolicky na protest tak odložili 1. prosince 2021 svoje uniformy, helmy, boty před budovou parlamentu státu Západní Austrálie.

Zapadní Austrálie u budovy parlamentu
Zapadní Austrálie u budovy parlamentu 3
Zapadní Austrálie u budovy parlamentu 2

Zde lidé skandují „řekni pravdu“ (tell the truth), když se reportér televizní stanice 7 NEWS snažil natočit reportáž. V Austrálii mainstream média neinformují objektivně a proto je ten dav tak hlasitý.