17.6 C
Czech Republic
Sobota, 13 července, 2024
spot_img

nejnovější

Austrálie: tisíce zdravotnických pracovníků, policistů, stavebních dělníků a učitelů nehodlají přistoupit na povinné očkování.

V případě, že by se prosadilo povinné očkovaní pro příslušníky policie u nás, mohlo by odejít až deset tisíc kvalifikovaných lidí.

Vážení policisté, hasiči, pracovníci ve zdravotnictví a všichni ti, kteří chcete opustit vaše zaměstnání, pokud se zavede povinná vakcinace ve vašem oboru. Vězte, že nejste sami. Přidáváte se ke statisícům vašich kolegů po celém světě, kteří zastávají stejný názor. Názor, že podstupovat jakýkoliv lékařský zákrok musí být zcela dobrovolné rozhodnutí!

Austrálie: tisíce zdravotnických pracovníků, policistů, stavebních dělníků a učitelů odložilo uniformy a podalo výpověď. Zaměstnanci nehodlají přistoupit na povinné očkování v jejich oboru a symbolicky na protest tak odložili 1. prosince 2021 svoje uniformy, helmy, boty před budovou parlamentu státu Západní Austrálie.

Zapadní Austrálie u budovy parlamentu
Zapadní Austrálie u budovy parlamentu 3
Zapadní Austrálie u budovy parlamentu 2
https://dai.ly/k2CD5zKY8zsDTHxq2Mj

Zde lidé skandují „řekni pravdu“ (tell the truth), když se reportér televizní stanice 7 NEWS snažil natočit reportáž. V Austrálii mainstream média neinformují objektivně a proto je ten dav tak hlasitý.

https://dai.ly/k5oCJxW4ZwuncFxq2P7

Latest Posts

spot_imgspot_img

nenechte si ujít

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.